14.8.2016

Ajurvédské terapie

Nabízím Vám pleťové a celotělové ajurvédské terapie, které mohou příznivě ovlivnit Váš zdravotní i duševní stav. Při obou těchto terapiích je používána přírodní kosmetika Tarani, která je vyráběná ručně z bylin pěstovaných v ekologických provinciích středních Himalájí.

AJURVÉDSKÉ PLEŤOVÉ TERAPIE

  • Zahrnují komplexní péči o obličej, dekolt, paže i celou vlasovou pokožku + provedení masáže liftingové (obličej), uvolňující (dekolt, trapézy a šíje), lymfatické (obličej, dekolt, paže) a energetické ajurvédské masáže (hlava). V ceně je zahrnuta úprava obočí.
  • Poskytují konkrétní a účinnou pomoc při rychlé úpravě suché, mastné, citlivé, aknózní, vrásčité pleti a při odstranění pigmentových skvrn, šedosti, kruhů a otoků pod očima, rozšířených žilek, zjemňují a konturují rysy obličeje, zmírňují hrubost pleti atd. Aktivují všechny omlazovací procesy v organizmu, upravují hormonální nerovnováhu, pročišťují tělo, příznivě ovlivňují zdravotní i duševní stav, přináší úlevu při migréně.

AJURVÉDSKÉ CELOTĚLOVÉ TERAPIE

  • Zahrnují masáž celého těla, obličeje i vlasové pokožky.
  • Pomáhají řešit konkrétní zdravotní problémy, jako jsou potíže s pohybovým aparátem, gynekologické problémy včetně menopauzy, přispívají také k odstranění kožních onemocnění, bolestí hlavy, odstranění nespavosti, příznivě ovlivňují narušené základní metabolické funkce, jsou účinné při problémech s nepravidelným vyprazdňováním, s otoky končetin, s krevním tlakem, odstraňují únavový syndrom, omezí vypadávání vlasů a podpoří jejich růst, využívají se při boji s obezitou, zlepšují kvalitu svalů, vazů, šlach a kloubů atd. Aktivují lymfatický, krevní, nervový, vylučovací systém a dodávají vitalitu.