29.9.2022

Maderoterapie

Účinek Maderoterapie

  • Ten  je především estetický –  velmi efektivně napomáhá při odstraňování celulitidy a „tukových ložisek “ na problematických partiích a celkově zvyšuje kvalitu  pokožky díky stimulaci tvorby elastinu a kolagenu na stehnech, hýždích, břichu a vnitřních pažích, což podpoří Váš cíl dosáhnout krásné a zdravé postavy. Má však i další skvělé účinky pro Vaše zdraví, například zlepšení arteriálního a žilního oběhu, aktivuje lymfatický systém, podporuje odvod přebytečné tekutiny z těla, urychluje metabolismus a celkové snížení tělesného objemu.

Co je to Maderoterapie

  • Maderoterapie (neboli terapie dřevěnými nástroji) je technika pocházející z Kolumbie a je 100% přírodní bez alergických reakcí na kůži.
    Používá se při ní olej s prohřívacími účinky a speciálně navržené dřevěné nástroje, kterými se vytváří intenzivní tlak na podkožní vrstvy a tukové usazeniny. Tímto procesem dojde k prokrvení ošetřované části a k urychlení látkové výměny a odplavení nahromaděných toxinů, které způsobují nepěkný vzhled pokožky.

Tato procedura není invazivní, tudíž se nemusíte obávat žádných bolestí a alergických reakcí. V porovnání s klasickými lymfatickými masážemi je efektivnější, neboť dřevěné válečky jsou schopné lépe jednotlivé části aktivovat a zapracovat  anticelulitní olej hlouběji. První výsledky jsou znatelně viditelné již po 5. procedurách.

maderoterapie